Novinky

Přihlašování na světovou výstavu

31.3.2021
Po dlouhých a náročných jednáních přicházíme s dobrou zprávou. Sporné momenty spojené s pořádáním Světové Výstavy Psů v Brně jsou projednány a přihlašování na světovou výstavu je znovu otevřeno - www.dogoffice.cz. 2. uzávěrka je posunuta o 15 dní, po které bylo přihlašování pozastaveno, tj. do 15.4.2021. Doufejme, že žádné další překážky nebude nutno překonávat a my se všichni v plném zdraví a síle sejdeme na této prestižní kynologické akci.

Přihlášení do DogOffice

29.3.2021
Pokud máte problém se přihlásit do systému Dogoffice přes Wi-Fi, ale zároveň se dokážete přihlásit z vašem telefonu, je vysoce pravděpodobné, že používáte firemní připojení k internetu, které blokuje soukromé aktivity, chyba proto není na naší straně, ale u vašeho zaměstnavatele. Zkuste se proto přihlásit znova ze svého soukromého zařízení. To, zda byl váš přístup odepřen, či nikoli, zjistíte v úvodní straně Dogoffice , kdy v pravém rohu obrazovky vidíte číslo. Pokud žádné číslo nevidíte, váš přístup byl zablokován. [Ilustrační obrázek]

Pozastavení přihlášek

9.3.2021
Vážení vystavovatelé,
s ohledem na momentální situaci a na základě jednání, která probíhají s vedením BVV, jsme nuceni dočasně pozastavit přihlašování na Světovou Výstavu Psů v Brně. Přihlašování bude znovu otevřeno po vyjasnění všech podmínek konání výstavy. Je nám to velice líto, ale bohužel je toto opatření nezbytné. Počet psů, kteří se budou moci výstavy zúčastnit, bude limitován. Limitní počet psů ale bohužel zatím neznáme.
V souvislosti s omezením počtu psů bude pravděpodobně docházet i k dalším změnám (změna rozhodčích, úprava poplatků).
Za komplikace se omlouváme; o nových skutečnostech Vás budeme průběžně informovat.

Online platby

29.1.2021
Vážení vystavovatelé,
vzhledem k problémům s poskytovateli platební brány GoPay jsme byli nuceni zrušit online platby kartou pro Světovou výstavu 30.9.-3.10.2021 a mezinárodní výstavu Brněnku 29.9.2021. S platností od 29.1.2021 je třeba platbu provést prostřednictvím bankovního převodu. Za nečekané komplikace se omlouváme. Dovolujeme si upozornit, že neuhrazené přihlášky budou odmítnuty.

Vážení vystavovatelé, chovatelé, přátelé a milovníci psů,

12.5.2020
pro Českou republiku je velkou ctí, že byla pověřená v roce 2021 pořádáním Světové výstavy psů všech plemen. Není to poprvé, co jsme od FCI takový úkol dostali. Světové výstavy se u nás konaly v roce 1966 a  1990 a celá řada vystavovatelů na ně stále ráda vzpomíná stejně jako na Evropskou výstavu psů všech plemen, která se konala v roce 2014.